Проблем с качването на рингтонове

Как и къде можете да намерите допълнителни тапети и картинки за освежаване на външния вид, или рингтонове за звъненето на вашия iPhone...
Post Reply
Djembi

Проблем с качването на рингтонове

Post by Djembi »

Здравейте приятели, преди да си ъпдейтна телефона до iOS 5 нямах никакъв пролем да си качавам рингтонове.Сега не знам защо,но когато поставя някой нов рингтон който съм направил не мойе да се качи на телефона ми стоят едни стрелкички,а файла е и в Library.?! Старите ми рингтонове преди упдейта успях да ги кача,новите не става... wtf ?
Image

Uploaded with ImageShack.us
Apple iPod Touch 2G 8GB ; Apple iPhone 4 16 GB iOS 6.0.1 user Not anymore Jailbroken :)

victor11

Re: Проблем с качването на рингтонове

Post by victor11 »

Ако рингтонът е със същото име като на съществуващ в библиотеката .mp3 или .аас файл, вероятно ще се наложи да го преименуваш.

Djembi

Post by Djembi »

Не е от там проблема..лопитах с различни имена и пак не става...а като го свържа телефона понякога дори ми дава и грешка,че не може да се "sync"-не...
Apple iPod Touch 2G 8GB ; Apple iPhone 4 16 GB iOS 6.0.1 user Not anymore Jailbroken :)

nikol_vergova

Post by nikol_vergova »

И аз имам същия проблем [-o<
iPhone 4 5.0 16GB White
iPad 5.0 64GB

masterboss

Post by masterboss »

имали решение на проблема с ринг-тоновете че ми писна от тези оргинални тонове
iPhone 4 Black 16GB by M-Tel - iOS 7.1.2
iPhone 4S White 16GB by M-Tel - iOS 8...

R.I.P. Steve Jobs 1955-2011

victor11

Post by victor11 »

Въпреки че QuickTime вече не се изисква стандартно за работата на iTunes, за да работят тези неща, ще ви трябва. Инсталирайте го и всичко ще е наред.

Inferno_69

Post by Inferno_69 »

Сложи си ги ръчно в "/var/stash/ringtones" Аз там ги слагам и всичко е 6 но съм с ОС 3.1.2 при ОС 5 не знам дали е променена директорията за Rington-овете но все пак виж. :)

P.S. Весели Празници !!!!!!! :)

cskarka

Post by cskarka »

Няма ли решение :(

vivsi

Проблем с Itunes

Post by vivsi »

Здравейте,искам да кача мелодии за ринтон на тела,но още при прехвърлянето им от компютъра в itunes-ringtones не ми дава даже да ги копирам.Преди се получаваше,сега не.Имате ли представа къде може да е проблемът?

Post Reply