Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Apple ID
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2019, 15:31 

Здравейте ,

Имам въпрос относно Icloud .
Преди години имах Iphone 5s .
Изпуснах го от високо и целият екран се отлепи .
Искаха ми много пари за ремонт , но отказах , защото апаратът беше на 3 години и предпочетох да закупя Iphone 8 .
На стария си телефон нямах Icloud , но имах Apple ID . При покупката на Iphone 8 реших да си създам Icloud със старото Apple ID , а именно сегашния ми е-майл .
Дадох Iphone 5s на един човек , който искаше да го оправи и да го ползва .
Въпросът ми е дали след като го е оправил има достъп до моя Icloud ?

Благодаря !

Профил Изпрати  

Заглавие: Re: Apple ID
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2019, 01:16 
Аватар

С Apple ID влизаш навсякъде.Не се създава друг акаунт за iCloud.Преди да му дадеш стария си телефон е трябвало да излезеш от акаунта си.Въпреки,че той ако не ти знае паролата няма как да ползва този телефон,при евентуално връщане на фабричните настройки ще му иска да се логне с твоето ID и парола.Влез в iCloud през браузър на компютър и виж в Settings/My Devices дали е само твоят телефон,ако там е и 5s,го премахни.

Профил Изпрати  

Заглавие: Re: Apple ID
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2019, 12:09 

miroslavm написа:
С Apple ID влизаш навсякъде.Не се създава друг акаунт за iCloud.Преди да му дадеш стария си телефон е трябвало да излезеш от акаунта си.Въпреки,че той ако не ти знае паролата няма как да ползва този телефон,при евентуално връщане на фабричните настройки ще му иска да се логне с твоето ID и парола.Влез в iCloud през браузър на компютър и виж в Settings/My Devices дали е само твоят телефон,ако там е и 5s,го премахни.

Да , но аз сложих на 8цата Two factor authentication преди да му дам 5s-a , няма ли да ми излезе дали позволявам или не позволявам да ми влиза в профила дори и преди да съм се свързвал с 5цата към Apple ID .

Профил Изпрати  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]